Prodlužovací kabel 10 m, gumový, 3x1.5 mm, zásuvka s víčkem
Prodlužovací kabel 10 m, gumový, 3x1.5 mm, zásuvka s víčkem
Vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Zásuvka 230 V vybavena víčkem pro zabránění vniknutí nečistot. Černá barva. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17083 Doprava a platba
Vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Zásuvka 230 V vybavena víčkem pro zabránění vniknutí nečistot. Černá barva. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17083 Doprava a platba
Použití
Dostatečná délka kabelu, ideální při renovaci bytu i víkendovém úklidu.Kabel s gumovým pláštěm je na konci zajištěn krytkou proti znečistění.
Specifikace
Prodlužovací přívod zakončený přímou vidlicí pro připojení do elektrické sítě
Parametry
| Kmitočet | 50 Hz |
|---|---|
| Venkovní použití | Ano |
| Barva | Černá |
| Maximální zatížení | 3 680 W |
| Max. proud (I) | 16 A |
| Počet zásuvek | 1 |
| Jmenovité napětí (U) | 250 V |
| Dětská ochrana | Ne |
| Délka přívodního kabelu | 10 m |
| Průřez vodiče | 1,5 mm² |
| Typ vodiče | H05RR-F3 |
| Materiál vnější izolace | Guma |














































