Prodlužovací kabel PVC 10 m, bílý, 1 zásuvka
Prodlužovací kabel PVC 10 m, bílý, 1 zásuvka
Prodlužovací kabel se zásuvkou/zástrčkou 230 V o délce 10 m, vhodný především do interiéru. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17078 Doprava a platba
Prodlužovací kabel se zásuvkou/zástrčkou 230 V o délce 10 m, vhodný především do interiéru. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 17078 Doprava a platba
Použití
Specifikace
Přiveďte elektřinu tam, kde ji potřebujete.
Parametry
| Venkovní použití | Ne |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Maximální zatížení | 2 300 W |
| Max. proud (I) | 10 A |
| Počet zásuvek | 1 |
| Jmenovité napětí (U) | 250 V |
| Délka přívodního kabelu | 10 m |
| Průřez vodiče | 1,5 mm² |
| Typ vodiče | H05VV-F3 |
| Materiál vnější izolace | PVC |








































