Časový spínač, týdenní, 1 režim
Časový spínač, týdenní, 1 režim
Jednoduchý mechanický spínač do zásuvky, týdení režim, napětí 230-240V, proud 16 A, max příkon 3600 W. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39371 Doprava a platba
Jednoduchý mechanický spínač do zásuvky, týdení režim, napětí 230-240V, proud 16 A, max příkon 3600 W. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 39371 Doprava a platba
Použití
Tato mechanická spínací zásuvka, nebo-li časovač, je ideální pro nastavení zapnutí a vypnutí jakýchkoliv elektrických spotřebičů. Tento typ umožňuje zvolit týdenní program s krokem po 2 hodinách.Specifikace
Parametry
| Napájení | 230 V AC |
|---|---|
| Jmenovitý proud | 16 A AC1 |
| Spínaný výkon | 3600 W AC1 |
| Materiál | plast |
| Minimální doba sepnutí | 2 hodiny |
| Automatické nastavení letního/zimního času | Ne |
| Provedení | Mechanické |
| Vypínač součásti zařízení | Ano |
| Montáž | Zástrčka se zásuvkou |
































