ICW 5x0,8 mm², balení 50 m
ICW 5x0,8 mm², balení 50 m
Pětižilový ovládací kabel ICW 508 pro závlahové systémy, pro až 4 elektromagnetické ventily, balení 50 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13376 Doprava a platba
Pětižilový ovládací kabel ICW 508 pro závlahové systémy, pro až 4 elektromagnetické ventily, balení 50 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13376 Doprava a platba
Použití
Kvalitní zemní kabely pro ovládání závlahových systémů až na vzdálenost 150 m. Barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 0,8 mm2. Obvyklé použití - zahrady, skleníky a menší sportovní nebo veřejné plochy.Specifikace
Pro přímou instalaci do země.
Izolace: Vnější plášť PVC, izolace žíly - PE
barevné značení 5x0,8: bílá, červená, zelená, modrá, žlutá, vnější průměr kabelu 6,2 mm
Parametry
| Jmenovité napětí (U) | 30 V |
|---|---|
| Průřez vodiče | 0,8 mm² |
| Hmotnost balení | 2,94 kg |
| Vnější průměr | 7,0 mm |
| Balení ve smotku | 50 m |
| Ohebnost | < 15 mm |
| Počet žil kabelu | 5 |
| Odpor jádra | 23 Ω/km |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 10 A |
| Prodej po metráži | Ano |


































































