Hunter G-84B, plast. výsuv. 8 cm, kruhový, 5/4"
Hunter G-84B, plast. výsuv. 8 cm, kruhový, 5/4"
Rotační postřikovač, výsuv 8 cm, 5/4" ACME, kruhový, možno přestavení na model výsečový, BLOCK, tryska 48, zpětný ventil ADV do 2 m, poloměr dostřiku 29,3 m, roznášení zesilující manžeta Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23840 Doprava a platba
Rotační postřikovač, výsuv 8 cm, 5/4" ACME, kruhový, možno přestavení na model výsečový, BLOCK, tryska 48, zpětný ventil ADV do 2 m, poloměr dostřiku 29,3 m, roznášení zesilující manžeta Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23840 Doprava a platba
Použití
Profesionální řešení zavlažování golfových hřišť a sportovních veřejných ploch s poloměrem dostřiku do cca 28 m. Postřikovače se instalují především na greenech nebo fairwayích - obyvykle ve dvouřadém nebo jednořadém systému uspořádání "BLOCK" (více postřikovačů ovládáno externě 1 ventilem a 1 dekodérem). Postřikovač je dodáván s předinstalovanou tryskou #48, disponuje 3tryskovým systémem distribuce vody uspořádání tzv. "V" - ON. Trysky nejsou kompatibliní s postřikovačem G-80BPostřikovač je standardně dodáván v provedení kruhovém, avšak lze přenastavit do výsečového provedení (otočením hlavice s tryskami a změnou nastavení výseče)
Připojovací závit 5/4" ACME.
Specifikace
!!! Postřikovače se dodávají s předinstalovanou tryskou #48. Jednotlivé trysky k postřikovačům se objednávají samostatně !!!
!!! Před každou instalací jiné trysky než je tryska předinstalovaná je nutné přenastavit polohu vymezovače průtoku statoru, nacházející se ve spodní části výsuvníku pod filtrem, do polohy označené číslem patřičné instalované trysky. V případě nepřenastavení statoru před instalací trysky nebude rotační hlavice výsuvníku správně fungovat !!!
Základní sada trysek pro G884E (kruh) 10 ks:
- #15 (bílá) max. poloměr dostřiku 16.8 m
- #18 (oranžová) max. poloměr dostřiku 18.6 m
- #20 (sv.hnědá) max. poloměr dostřiku 19.5 m
- #23 (zelená) max. poloměr dostřiku 20.4 m
- #25 (modrá) max. poloměr dostřiku 22.9 m
- #33 (šedá) max. poloměr dostřiku 24.1 m
- #38 (červená) max. poloměr dostřiku 25.0 m
- #43 (tm.hnědá) max. poloměr dostřiku 26.5 m
- #48 (tm.zelená) max. poloměr dostřiku 27.7 m
- #53 (tm.modrá) max. poloměr dostřiku 28.3 m
Parametry
| Hmotnost | 0.64 kg |
|---|---|
| Typ závitu | ACME (trapézový) |
| Výrobce | Hunter |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 3.4 - 6.9 bar |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 28,3 m |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 14.9 - 28.3 m |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 3.28 - 13.24 m³/hod |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ano |
| Rozmezí nastavení výseče postřiku | 60-360 ° |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Materiál trysky postřikovače | PE-HD |
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní T klíč |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Srážková výška | 12 - 17 mm/hod |
| Úhel vzestupu paprsku | 25 ° |
| Výška výsuvu | 9.5 cm |
| Délka výsuvníku | 20.5 cm |
| Výška těla postřikovače | 24.5 cm |
| Materiál těla postřikovače | zesílený plast |
| Materiál výsuvníku | plast |
| Předinstalovaná tryska | #48 |
| Možnost výměny trysek | Ano |
| Vestavěný zpětný ventil | Ano |
| Účinnost zpětného ventilu | 2.0 m |
| Možnost nastavení postřikovače shora | Ano |
| Zesílená pružina | Ano |
| Možnost redukce dostřiku plochým šroubovákem | Ne |
| Rozšiřující sada trysek | Ne |
| Výsečové a celokruhové provedení v 1. modelu | Ano |
| Ochranný pryžový kryt | Ano |
| Zapouzdřený mechanismus | Ano |
| GEAR DRIVE (Bezolejový vodou poháněný převodový mechanismus) | Ano |
| Konstantní rychlost rotace | Ano |
| Výběr samostatně dodávaných trysek | 12 ks |
| Celokruhové provedení | Ano |
| OPPOSING NOZZLE (Oboustrané směrování trysek) | Ano |
| Vnější průměr obruby postřikovače | 13.7 cm |
| Zapouzdřený připojovací závit (vnitřní) | 5/4 " |
| DECODER BOX (Možnost osazení dekodéru) | Ne |
| Předinstalovaný dekodér | Ne |
| Vestavěný elektromagnetický ventil, ON/AUTO/OFF s tlak. regulací | Ne |
| Barva ochranného pryžového krytu | černá |
| 3 - tryskový systém distribuce vody | Ano |
| Inteligentní konstrukce těsnění | Ano |
| Vyšší rychlost rotace (High speed) | Ne |
| Možnost výměny pryžového krytu | Ano |





































