RAIN S.p.A GARD-RAIN 15-ND
RAIN S.p.A GARD-RAIN 15-ND
Oválná šachtice pro připojení zahradní hadice, 3/4" mosazný kulový ventil, výklopné víko. Nové provedení! Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 11115 Doprava a platba
Oválná šachtice pro připojení zahradní hadice, 3/4" mosazný kulový ventil, výklopné víko. Nové provedení! Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 11115 Doprava a platba
Použití
Plastová šachta na zapuštění do země slouží jako zahradní přípojka na vodu. Šachta má zabudovaný 3/4" mosazný ventil, napojení šachtice na tlakový rozvod vody probíhá přes 3/4" vnitřní závit ve spodní části šachty.Nejčastější použití pro zahradní letní rozvody vody, kde je běžný provozní tlak v systému kolem 4-6 barů. V systémech s vyšším tlakem nebo při připojení na vodovodní řád je nutné předřadit redukční ventil. Na zimu nutné vypouštět!
Specifikace
Nové provedení! Šachtice má nyní oválný tvar s větším manipulačním prostorem vně šachty a také možnost uzavřít prostup pro hadici.
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Hmotnost | 0,75 kg |
| Materiál | polypropylen |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 4 - 6 bar |
| Dimenze připojovacího závitu | vnitřní 3/4 " |
| Náhradní díly | Ano |
| Výška šachtice | 12,5 cm |
| Nutné zazimování | Ano |
| Průměr víka | 22 cm |
| Průměr dna | 17,5 cm |
| Max. doporučený průtok | 2 m³/hod |
| Konstrukce ventilu | kulový |
| Perforace dna | Ano |





































