IRRITEC Přípojný klíč ventilu IDS
IRRITEC Přípojný klíč ventilu IDS
Plastový přípojný klíč k ventilu IDS (3/4"-1"x3/4") narážecí Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 10010 Doprava a platba
Plastový přípojný klíč k ventilu IDS (3/4"-1"x3/4") narážecí Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 10010 Doprava a platba
Použití
Jedná se o spojovací prvek mezi rychlospojným ventilem (vodní zásuvkou) a hadicí. Po jeho vložení do hrdla rychlospojného ventilu a zacvaknutí pojistky začne téct voda. Spolu s plastovým rychlospojným ventilem se používá zejména na zahradách rodinných domů.Doporučené příslušenství: závitové koleno (obj. č. 5302), hadicový adaptér (obj. č. 10030)
Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0.066 kg |
|---|---|
| Materiál | polypropylen |
| Výrobce | Irritec |
| Tlaková odolnost (PN) | 6 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 3 - 4 bar |
| Připojovací závit (vnější) | 3/4 " |
| Nutné zazimování | Ano |
| Délka přípojného klíče | 175 mm |
| Zajištění polohy přípojného klíče | Ano |
| Aktivace ventilu (způsob zajištění přípojného klíče) | zasunutí, zacvaknutí |
| Instalace do šachet | Ano |
| Dimenze ventilu | 3/4 " |
| Barva těla a klíče | černá |
| Odolnost vůči UV záření | Ano |














