VALMON IRI - XTRA - typ: 1/2" - 40 m
VALMON IRI - XTRA - typ: 1/2" - 40 m
Exkluzivní PVC hadice vnitřní/vnější průměr hadice (12,7/17,1 mm), balení 40 m, šedá barva, zelený proužek, černá duše, neprůhledná, cena uvedena za 1 m. TOP PRODUCT. Více
Výrobce: VALMONKód produktu: 10597 Doprava a platba
Exkluzivní PVC hadice vnitřní/vnější průměr hadice (12,7/17,1 mm), balení 40 m, šedá barva, zelený proužek, černá duše, neprůhledná, cena uvedena za 1 m. TOP PRODUCT. Více
Výrobce: VALMONKód produktu: 10597 Doprava a platba
Použití
Exkluzivní PVC zahradní hadice speciální velmi kvalitní konstrukce a složení určené zejména pro použití v zahradnictví a zemědělství. Silnostěnné provedení hadic zaručuje vynikající užitné vlastnosti za náročných podmínek. Neprůhledná duše zabraňuje tvorbě řas.Vhodná hadice pro spojky GF.
Specifikace
Konstrukce:
Neprůhledná PVC černá duše a průhledný zelený PVC obal, dvouvrstvé opletení vysokopevnostní polyesterovou přízí.
Barevné provedení:
Neprůhledná, šedá barva se zeleným páskem.
Technické parametry pro jednotlivé průměry
| dimenze | 1/2" | 3/4" | 1" |
| vnitřní průměr (mm) | 12,7 | 19 | 25,4 |
| tloušťka stěny (mm) | 2,2 | 3,5 | 3,5 |
| pracovní tlak (bar) | 12 | 10 | 10 |
| poruchový tlak (bar) | 36 | 30 | 24 |
| hmotnost (g/m) | 140 | 320 | 400 |
Parametry
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Pracovní teplota | -5 - +60 °C |
| Barva pláště | šedá |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Délka v balení | 40 m |
| Dimenze | 1/2 " |
| Opletení | PES příze |
| Tlaková kostra | Ano |
| Průhledná | Ne |
| Poruchový tlak | 24 bar |









































