VALMON PROFI, modrá - typ: 3/4" - 25m
VALMON PROFI, modrá - typ: 3/4" - 25m
Profesionální zahradní PVC hadice, vnitřní/vnější průměr hadice (19/26), balení 25 m, modrá, cena uvedena za 1 m. MADE IN CZECH REP. Více
Výrobce: VALMONKód produktu: 10537 Doprava a platba
Profesionální zahradní PVC hadice, vnitřní/vnější průměr hadice (19/26), balení 25 m, modrá, cena uvedena za 1 m. MADE IN CZECH REP. Více
Výrobce: VALMONKód produktu: 10537 Doprava a platba
Použití
Profesionální tlaková hadice pro použití v náročných podmínkách (zemědělství, zahradnictví, průmyslu apod). Speciální konstrukce ovinu a zesílená stěna zaručující mimořádné užitné vlastnosti.Specifikace
Konstrukce:
Neprůhledná PVC černá duše a neprůhledný PVC barevný obal s dvouvrstvým opletením vysoce pevnostní polyesterovou přízí.
Barevné provedení:
Neprůhledná, modrá barva se žlutým páskem.
Technické parametry pro jednotlivé průměry:
| dimenze | 1/2" | 3/4" |
| vnitřní průměr (mm) | 12,7 | 19 |
| tloušťka stěny (mm) | 2,3 | 3,5 |
| pracovní tlak (bar) | 10 | 10 |
| poruchový tlak (bar) | 32 | 25 |
| hmotnost (g/m) | 150 | 340 |
Parametry
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Pracovní teplota | -5 až +60 °C |
| Barva pláště | modrá, žlutý pruh |
| Délka v balení | 25 m |
| Dimenze | 3/4 " |
| Opletení | PES příze |
| Tlaková kostra | Ano |
| Průhledná | Ne |








































