GK hadicový přechod na hadici - typ: 3/4" (ID 19mm)
GK hadicový přechod na hadici - typ: 3/4" (ID 19mm)
Mosazná GK spojka s přípojkou pro hadici 3/4" ( ID 19 mm ) Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10425 Doprava a platba
Mosazná GK spojka s přípojkou pro hadici 3/4" ( ID 19 mm ) Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10425 Doprava a platba
Použití
Pro snadné spojení plastové PVC hadice se stojanem pro úderové postřikovače, k REMO vozíku apod.Specifikace
V nabídce jsou 4 modely s přípojkou pro hadici ID 9 mm (3/8"), 13 mm (1/2"), 19 mm (3/4"), 25 mm (1") a 32 mm (5/4").
Parametry
| Hmotnost | 0,08-0,13 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Gumové těsnění | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2-6 bar |
| Připojovací matice | Ano |
| Použitelné pro hadici | 3/8-5/4 " |
| Typ tvarovky | spojka |






























