GK spojka s vnitřním závitem - typ: 1"
GK spojka s vnitřním závitem - typ: 1"
Mosazná bajonetová GK spojka s vnitřním závitem 1" Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10416 Doprava a platba
Mosazná bajonetová GK spojka s vnitřním závitem 1" Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10416 Doprava a platba
Použití
Pro snadné spojení plastové PVC hadice se stojanem pro úderové postřikovače, k REMO vozíku, napojení hadice na zahradní kulový ventil, apod.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,098 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Gumové těsnění | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2-6 bar |
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 1 " |
| Připojovací matice | Ano |
| Typ tvarovky | spojka |





















