GK přechod 16/19 pro hadice 3/4" - s objímkou
GK přechod 16/19 pro hadice 3/4" - s objímkou
Mosazný GK přechod pro hadice 3/4" (16/19) se svornou objímkou, originální kvalitní řešení Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10409 Doprava a platba
Mosazný GK přechod pro hadice 3/4" (16/19) se svornou objímkou, originální kvalitní řešení Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10409 Doprava a platba
Použití
Pro snadné spojení plastové PVC hadice 3/4" (16/19) s jiiným GEKA systémem.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,14 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Gumové těsnění | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2-6 bar |
| Připojovací matice | Ano |
| Použitelné pro hadici | 3/4 " |
| Objímka na hadici | Ano |


































