GK spojka s vnitřním závitem - typ: 3/4"
GK spojka s vnitřním závitem - typ: 3/4"
Mosazná GK spojka s vnitřním závitem 3/4" Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10415 Doprava a platba
70 Kč s DPH
Použití
Pro snadné spojení plastové PVC hadice se stojanem pro úderové postřikovače, k REMO vozíku, napojení hadice na zahradní kulový ventil, apod.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,096 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Gumové těsnění | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2-6 bar |
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 3/4 " |
| Připojovací matice | Ano |
| Typ tvarovky | spojka |





















