IRRITEC Hlavice "Y", 3/4" se 3 vývody 16 mm, ABS
IRRITEC Hlavice "Y", 3/4" se 3 vývody 16 mm, ABS
Nástrčná tvarovka se závitem pro kapkovací potrubí 16 mm Tandem/Super GS, 3 vývody 16 mm x vnitřní 1" závit, extra pevný černý ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45284 Doprava a platba
Nástrčná tvarovka se závitem pro kapkovací potrubí 16 mm Tandem/Super GS, 3 vývody 16 mm x vnitřní 1" závit, extra pevný černý ABS Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45284 Doprava a platba
Použití
Umožňují snadné připojení kapkovacího potrubí TANDEM-IR a SUPER GS 16 mm k sekčnímu rozvodnému PE potrubí. Připojení se provádí přes koleno s vnitřním závitem 3/4" a hlavici se třemi vývody.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,020 kg |
| Materiál | ABS |
| Velikost závitu | 3/4 " |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1 - 3 bar |
| Nástrčná tvarovka | Ano |
| Připojovací závit | Vnitřní |
| Dimenze připojovaného potrubí | 16 mm |
| Počet vývodů | 3 |
















































