IRRITEC ROOTGUARD 16 mm - 2,1 l/hod, spon 30 cm, (400 m)
IRRITEC ROOTGUARD 16 mm - 2,1 l/hod, spon 30 cm, (400 m)
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 400 m - spon 30 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, PODZEMNÍ APLIKACE, černá barva se žlutým pruhem, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45753 Doprava a platba
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 400 m - spon 30 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, PODZEMNÍ APLIKACE, černá barva se žlutým pruhem, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45753 Doprava a platba
Použití
Pro podzemní zavlažování keřových výsadeb v plochách i v liniích. Vhodné také pro podzemní závlahu menších nepravidelných trávníkových ploch v parcích a v zahradách. Často se instaluje na střešních zahradách s malou mocností zeminy. Lze zakoupit v metráži nebo po 400 m baleních.Specifikace
Kapkovací potrubí Multibar ROOTGUARD je složeno z cylindrických kapkovačů a polyethylenového 16 mm potrubí. Vykapávání je zajištěno 1 výtokovým otvorem v kapkovači. Kapkovače obsahují silikonovou membránu zajišťující tzv. kompenzaci tlaku v kapkovači, díky které je vykapávání přesně řízeno a je rovnoměrné po celé délce potrubí i při rozmezí tlaku 0,5 - 4,0 bar.
Potrubí výtok 2,1 l/hod na 1 kapkovač.
Instalace v jedné linii při sponu 30 cm se doporučuje maximálně do 125 m při vstupním tlaku 4 bar
Maximální délka potrubí je vždy závislá na vstupním tlaku, sklonu, sponu kapkovačů, výtoku z kapkovačů a emisní uniformitě.
Kapkovací potrubí MULTIBAR ROOTGUARD neobsahuje žádné zakázané toxické látky!
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost svitku | 30 kg |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Výrobce | Irritec |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,0 bar |
| Délka potrubí (bal) | 400 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Tloušťka stěny potrubí | 44 mil - 1,1 mm |
| Spon kapkovačů v potrubí | 30 cm |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,1 l/hod |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 1 |
| Zdvojený kapkovač | Ne |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ano |
| Doporučená filtrace | 155 mesh |
| Maximální doporučená délka větve | 120 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Podzemní instalace | Ano |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Doporučené spojky | DF spojky |









































