Antelco SPECTRUM se zemním bodcem, koncový
Antelco SPECTRUM se zemním bodcem, koncový
Mikrozavlažovač se zemním bodcem a s nástrčným hrotem (B), regulace průtoku, R=0-2 m Více
Výrobce: AntelcoKód produktu: 45992 Doprava a platba
Mikrozavlažovač se zemním bodcem a s nástrčným hrotem (B), regulace průtoku, R=0-2 m Více
Výrobce: AntelcoKód produktu: 45992 Doprava a platba
Použití
Mikrozavlažovač pro zavlažovaní větších keřových skupin v zahradách rodinných domů, ve sklenících nebo v zimních zahradách.Specifikace
Video použití SPECTRUM:
Parametry
| Hmotnost | 0,002 kg |
|---|---|
| Výrobce | Antelco |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,5 - 2,0 bar |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 2,0 m |
| Regulace průtoku | Ano |
| Rozebíratelná konstrukce | Ano |
| Průtok (Q) | až 90 l/hod |
| Poloměr dostřiku | 0,3 - 2,0 m |
| Tvar výseče | 360° |
| Zemní bodec | Ano |
| Závitové hroty tupé | Ano |














