IRRITEC Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm
IRRITEC Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm
Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm, spon 15 cm, balení 15 m, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45780 Doprava a platba
Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm, spon 15 cm, balení 15 m, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45780 Doprava a platba
Použití
Pro zavlažování menších skupinek rostlin a květin v květináčích, truhlících, menších skleníkách a na menších plochách výsadeb. Potrubí je méně nápadné, snadněji se schová do výsadby. Připojení k přívodnímu potrubí je možno přes tvarovku obj. číslo 45 233.Specifikace
Vhodné připojovací tvarovky 6,8 mm:
45770 - T-kus nástrčný 6,8 mm
45771 - Koleno nástrčné 6,8 mm
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Vnitřní průměr | 5,0 mm |
| Hmotnost svitku | 1,125 kg |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Výrobce | Irritec |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 0,6 - 1,8 bar |
| Délka potrubí (bal) | 15 m |
| Vnější průměr potrubí | 6,6 mm |
| Tloušťka stěny potrubí | 0,8 mm |
| Spon kapkovačů v potrubí | 15 cm |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 1,4 l/hod |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 2 |
| Zdvojený kapkovač | Ne |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ne |
| Doporučená filtrace | 150 mesh |
| Maximální doporučená délka větve | 10 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Podzemní instalace | Ne |








































