Hunter POP-UP indikátor závlahy, výsuv 15 cm
Hunter POP-UP indikátor závlahy, výsuv 15 cm
Výsuvný indikátor závlahy (15 cm), odnímatelná záslepka výsuvníku, žlutá barva výsuvníku, připojovací závit 1/2" vnitřní Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22050 Doprava a platba
Výsuvný indikátor závlahy (15 cm), odnímatelná záslepka výsuvníku, žlutá barva výsuvníku, připojovací závit 1/2" vnitřní Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22050 Doprava a platba
Použití
POP-UP Indikátor slouží k indikaci chodu závlahy. Osazuje se na podzemní potrubí, zejména tam, kde nejsme schopni běžným provozem závlahy zjistit, zdali je v systému dostatečný tlak a zdali systém funguje spolehlivě. Použití převážně na podzemní kapkové závlahy nebo podzemní kapkovací rohože.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0.083 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/2 " |
| Typ závitu | NPT (kuželový) |
| Výrobce | Hunter |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1.0 - 4.8 bar |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Výška výsuvu | 15 cm |
| Délka výsuvníku | 22 cm |
| Výška těla postřikovače | 23,5 cm |
| Vnější průměr těla postřikovače | 3 cm |
| Vnější průměr hlavice postřikovače | 4 cm |
| Vnější průměr výsuvníku | 2 cm |
| Materiál těla postřikovače | plast |
| Materiál výsuvníku | plast |
| Předinstalovaná tryska | Ne |
| Zesílená pružina | Ne |
| Připojovací závit | Vnitřní |










































