Hunter Náhradní tělo postřik. řady "G900"
Hunter Náhradní tělo postřik. řady "G900"
Náhradní tělo postřikovače pro G 990/995
(verze E), bez ventilu, bez krytky boxu a šroubů Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23878 Doprava a platba
Náhradní tělo postřikovače pro G 990/995
(verze E), bez ventilu, bez krytky boxu a šroubů Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23878 Doprava a platba
Použití
Náhradní pouzdro ke golfovým rotačním postřikovačům: "G990E, G995E. (DECODER BOX)Součástí pouzdra NENÍ kryt decoderového boxu ani zajišťovací šrouby. (pouze samotné pouzdro)
Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 1.01 kg |
| Typ závitu | ACME (trapézový) |
| Výrobce | Hunter |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Výška těla postřikovače | 34 cm |
| Materiál těla postřikovače | zesílený plast |
| Ochranný prvek | Ano |
| Vnější průměr obruby postřikovače | 19 cm |
| Zapouzdřený připojovací závit (vnitřní) | 6/4 " |
| DECODER BOX (Možnost osazení dekodéru) | Ano |
| Předinstalovaný dekodér | Ne |
| Vestavěný elektromagnetický ventil, ON/AUTO/OFF s tlak. regulací | Ne |




