Hunter Náhradní výsuvník k postřikovači G990
Hunter Náhradní výsuvník k postřikovači G990
Náhradní výsuvník pro postřikovač G 990
(SET, vč. zajišťovací manžety a trysek) Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23593 Doprava a platba
Náhradní výsuvník pro postřikovač G 990
(SET, vč. zajišťovací manžety a trysek) Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23593 Doprava a platba
Použití
Náhradní výsuvník k postřikovačům" "G990E"Součástí výsuvníku je zajišťovací manžeta a sada 6ks trysek
Specifikace
!!! Před každou instalací jiné trysky než je tryska předinstalovaná je nutné přenastavit polohu vymezovače průtoku statoru, nacházející se ve spodní části výsuvníku pod filtrem, do polohy označené číslem patřičné instalované trysky. V případě nepřenastavení statoru před instalací trysky nebude rotační hlavice výsuvníku správně fungovat !!!
Základní sada trysek pro G990E (celokruh) 6 ks:
- #33 (šedá) max. poloměr dostřiku 25.0 m
- #38 (červená) max. poloměr dostřiku 25.6 m
- #43 (hnědá) max. poloměr dostřiku 26.2 m
- #48 (tm.zelená) max. poloměr dostřiku 28.0 m
- #53 (tm.modrá) max. poloměr dostřiku 28.7 m
- #63 (černá) max. poloměr dostřiku 29.9 m
Parametry
| Hmotnost | 1.35 kg |
|---|---|
| Výrobce | Hunter |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 23.5 - 29.9 m |
| Rozmezí nastavení výseče postřiku | 40 - 360 ° |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Materiál trysky postřikovače | PE-HD |
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní T klíč |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Pevně nastavená výseč postřiku | 360 ° |
| Výška výsuvu | 8 cm |
| Délka výsuvníku | 22 cm |
| Materiál výsuvníku | plast |
| Možnost výměny trysek | Ano |
| Vestavěný regulátor tlaku | Ano |
| Možnost nastavení postřikovače shora | Ano |
| Zesílená pružina | Ano |
| Možnost redukce dostřiku plochým šroubovákem | Ne |
| Základní sada trysek | 6 ks |
| Výsečové a celokruhové provedení v 1. modelu | Ne |
| Výsečové provedení | G875, G995 |
| Zapouzdřený mechanismus | Ano |
| GEAR DRIVE (Bezolejový vodou poháněný převodový mechanismus) | Ano |
| Konstantní rychlost rotace | Ano |
| Celokruhové provedení | Ano |
| Regulace tlaku | 5.6 bar |
| Ochranný pryž/plast kryt | Ano |
| Barva ochranného pryžového krytu | černá |
| 3 - tryskový systém distribuce vody | Ano |
| Inteligentní konstrukce těsnění | Ano |
| Vyšší rychlost rotace (High speed) | Ne |


