Hunter I-40-ON Základní sada trysek (6 ks)
Hunter I-40-ON Základní sada trysek (6 ks)
Základní sada trysek 6 ks (#15 - 28), 15,2 - 23,2 m, kompatibilní s G-70B a G-870 Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32710 Doprava a platba
Základní sada trysek 6 ks (#15 - 28), 15,2 - 23,2 m, kompatibilní s G-70B a G-870 Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32710 Doprava a platba
Použití
Náhradní trysky - základní sada trysek "OPPOSING NOZZLE" (oboustranné směrování trysek) pro postřikovače "I-40 Ultra ON" (celokruhové modely postřikovačů)- 6 ks, (#15,18,20,23,25,28), 15.2 - 23.2 m. Sada trysek je kompatibilní s golfovými postřikovači G-70B,G-870.Specifikace
Základní sada trysek "ON" oboustranné směrování trysek 8 Ks
- #15 (šedá) R = 16.2 m, Q = 3.06 m3/h, (tl. 4.0 bar)
- #41 (červená) R = 18.0 m, Q = 3.38 m3/h, (tl. 4.0 bar)
- #42 (tm.hnědá) R = 19.5 m, Q = 4.80 m3/h, (tl. 5.0 bar)
- #43 (tm.zelená) R = 20.1 m, Q = 5.14 m3/h, (tl. 5.0 bar)
- #44 (tm.modrá) R = 20.7 m, Q = 5.52 m3/h, (tl. 5.0 bar)
- #45 (černá) R = 21.3 m, Q = 6.68 m3/h, (tl. 5.0 bar)
Parametry
| Hmotnost | 0.020 kg |
|---|---|
| Výrobce | Hunter |
| Tlaková odolnost (PN) | bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 3.5 - 5.0 bar |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 23.2 m |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 15.2 - 23.2 m |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 1.52 - 6.55 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Materiál trysky postřikovače | PE-HD |
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Srážková výška | 15 mm/hod |
| Základní sada trysek | 6 ON ks |
| 3 - tryskový systém distribuce vody | Ano |



