Hunter I-40 Základní sada trysek (6 ks)
Hunter I-40 Základní sada trysek (6 ks)
Základní sada 6 ks (#8(40) - #25(45)), 13,4 - 21,6 m Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32750 Doprava a platba
Základní sada 6 ks (#8(40) - #25(45)), 13,4 - 21,6 m Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32750 Doprava a platba
Použití
Náhradní trysky - základní sada trysek pro rotační postřikovače "I-40 Ultra", "I-40 Ultra HS"- 6 ks, (#8(40),#10(41),#13(42),#15(43),#23(44),#25(45)), 13.4 - 21.6m)
!!!Původní trysky - černá barva (#40 - 45), nové trysky - barevné rozlišení (#8 - 25)!!!
Specifikace
!!!Původní trysky - černá barva (#40 - 45), nové trysky - barevné rozlišení (#8 - 25)!!!
Základní sada trysek standard 6 ks
- #8(40) (sv. modrá) R = 14.0 m, Q = 1.80 m3/h, (tl. 3.5 bar)
- #10(41) (sv. zelená) R = 15.5 m, Q = 2.49 m3/h, (tl. 4.0 bar)
- #13(42) (sv. modrá) R = 16.2 m, Q = 2.71 m3/h, (tl. 4.0 bar)
- #15(43) (šedá) R = 17.4 m, Q = 3.33 m3/h, (tl. 4.0 bar)
- #23(44) (tm. zelená) R = 19.8 m, Q = 5.02 m3/h, (tl. 5.0 bar)
- #25(45) (tm. modrá) R = 20.7 m, Q = 5.68 m3/h, (tl. 5.0 bar)
Základní sada trysek "HS" vyšší rychl. rotace 6 ks
- #8(40) (sv. modrá) R = 13.4m, Q = 1.80 m3/h, (tl. 3.5 bar)
- #10(41) (sv. zelená) R = 13.7 m, Q = 2.49 m3/h, (tl. 4.0 bar)
- #13(42) (sv. modrá) R = 14.3 m, Q = 2.71 m3/h, (tl. 4.0 bar)
- #15(43) (šedá) R = 15.8 m, Q = 3.33 m3/h, (tl. 4.0 bar)
- #23(44) (tm. zelená) R = 17.7 m, Q = 5.02 m3/h, (tl. 5.0 bar)
- #25(45) (tm. modrá) R = 18.9 m, Q = 5.68 m3/h, (tl. 5.0 bar)
Parametry
| Hmotnost | 0.016 kg |
|---|---|
| Výrobce | Hunter |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 3.5 - 5.0 bar |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 21,6 m |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 14.0 - 21.6 m |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 1.52 - 6.55 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Materiál trysky postřikovače | PE-HD |
| Barevné rozlišení trysek | dříve černé, nyní ba |
| Srážková výška | 15 mm/hod |
| Úhel vzestupu paprsku | 25 ° |
| Max. výška vzestupu paprsku | 3.7 - 5.2 m |
| Základní sada trysek | 6 ks |
| 3 - tryskový systém distribuce vody | Ano |






