IRRITEC IRIBLUE QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - PP - typ: 20x1/2"
IRRITEC IRIBLUE QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - PP - typ: 20x1/2"
Koleno s vnějším závitem 20x1/2", nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení postřikovačů s 1/2" závitem na pružné potrubí IRIMON Quick Joint QJ20 a IRIBLUE Quick Joint QJ20, vnější závit, černá PP Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44116 Doprava a platba
Koleno s vnějším závitem 20x1/2", nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení postřikovačů s 1/2" závitem na pružné potrubí IRIMON Quick Joint QJ20 a IRIBLUE Quick Joint QJ20, vnější závit, černá PP Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44116 Doprava a platba
Použití
Připojení všech typů rozprašovacích a většiny rotačních postřikovačů k potrubí IRIBLUE - QUICK JOINT - 20 mm. Materiál tvarovky - polypropylen.Specifikace
IRIBLUE je řadou kvalitních a uživatelsky příjemně zabalených produktů pro distributory nebo koncové B2C uživatele, kteří preferují produkt vhodný pro další distribuci nebo svépomocnu instalaci AZS
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,024 kg |
| Materiál | PP |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Připojovací dimenze | 20 mm |
| Těsnění závitů | teflonová páska |
| Převlečná matice | Ano |
| Použitelné pro | QJ 20 mm |
| Vnější závit | Ano, 1/2 " |
| Typ tvarovky | koleno |







































