IRRITEC IRIBLUE QJ 20 - závitový přímý přechod (vnitřní závit) - PP - typ: 20x1/2"
IRRITEC IRIBLUE QJ 20 - závitový přímý přechod (vnitřní závit) - PP - typ: 20x1/2"
Přímý přechod s vnitřním závitem 20x1/2", nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20 a IRIBLUE Quick Joint QJ20, černá PP Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44155 Doprava a platba
Přímý přechod s vnitřním závitem 20x1/2", nástrčná tvarovka s převlečnou matkou pro připojení pružného potrubí IRIMON Quick Joint QJ20 a IRIBLUE Quick Joint QJ20, černá PP Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44155 Doprava a platba
Použití
Připojení různých závitových armatur (např. vypouštěcí ventil) k potrubí IRIBLUE - QUICK JOINT - 20 mm. Materiál - polypropylen.Specifikace
IRIBLUE je řadou kvalitních a uživatelsky příjemně zabalených produktů pro distributory nebo koncové B2C uživatele, kteří preferují produkt vhodný pro další distribuci nebo svépomocnu instalaci AZS
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,026 kg |
| Materiál | PP |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Připojovací dimenze | 20 mm |
| Těsnění závitů | teflonová páska |
| Převlečná matice | Ano |
| Použitelné pro | QJ 20 mm |
| Dimenze připojovacího závitu | 1/2 " |
| Připojovací závit | Vnitřní |
| Typ tvarovky | přímý přechod |















