Koleno MF 1" s plochým těsněním
Koleno MF 1" s plochým těsněním
Koleno, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13255 Doprava a platba
Koleno, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13255 Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,056 kg |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ těsnění | ploché |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Připojovací závit (vnější) | 1 " |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Použití v interiéru | Ne |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Počet převlečných matic | 1 |
| Barva převlečné matice | modrá |
| Vnější připojovací závit | Ano |
| Typ tvarovky | koleno |
























