Kříž MFFF 1" s plochým těsněním
Kříž MFFF 1" s plochým těsněním
Kříž, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu (matka/matka/matka/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13256 Doprava a platba
Kříž, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu (matka/matka/matka/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13256 Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0,088 kg |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ těsnění | ploché |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Použití v interiéru | Ne |
| Počet vnějších závitů | 1 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Počet převlečných matic | 3 |
| Barva převlečné matice | modrá |























