IRRITEC Kříž MFFF 1" s O-kroužkem, GR
IRRITEC Kříž MFFF 1" s O-kroužkem, GR
T-kus, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el.mag.ventilu, (matka/matka/matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13173 Doprava a platba
T-kus, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el.mag.ventilu, (matka/matka/matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13173 Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | černá/zelená |
|---|---|
| Hmotnost | 0,134 kg |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Typ těsnění | O-kroužek |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Použití v interiéru | Ne |
| Počet vnějších závitů | 1 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Počet převlečných matic | 3 |




















