GPH Lisovací očko
GPH Lisovací očko
Lisovací očko s izolací, průměr 4 mm. Více
Výrobce: GPHKód produktu: 13738 Doprava a platba
5 Kč s DPH
Použití
Především u el. kabelů pro vytvoření kvalitního spoje s hlavičkovou svorkou (pod hlavičku šroubku).Specifikace
Lisovací oko izolcí PC. Pro Cu laněné vodiče (nelze použít pro plné vodiče!).
Parametry
| Rozměry | 8,5 x 16,5 mm |
|---|---|
| Rozsah teplot | -10 až + 75 °C |
| Barva izolace | Modrá |
| Materiál | Měď |
| Průřez vodiče | 1,5 - 2,5 mm² |
| Povrchová úprava | Galvanické cínování |
| Izolační materiál | Polycarbonat /Makrol |
| Velikost svorníku | M4 |
| Průměr otvoru pro dřík šroubu | 4,3 mm |











