Oboustranná spojka na PVC hadice 1/2"
Oboustranná spojka na PVC hadice 1/2"
Mosazná oboustranná spojka na PVC hadice 1/2" (závit 1/2") Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10433 Doprava a platba
Mosazná oboustranná spojka na PVC hadice 1/2" (závit 1/2") Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10433 Doprava a platba
Použití
Mosazná oboustranná spojka pro PVC hadice dimenzí 1/2" se závitem 1/2".Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,04 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Rozměry - délka | 61 mm |
| Gumové těsnění | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2-6 bar |
| Převlečná matice | Ano |
| Dimenze připojovacího závitu | 1/2 " |
| Použitelné pro hadici | 1/2 " |
| Typ tvarovky | spojka |


























