Oboustranná spojka na PVC hadice 3/4"
Oboustranná spojka na PVC hadice 3/4"
Mosazná oboustranná spojka na PVC hadice 3/4" (závit 3/4") Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10431 Doprava a platba
Mosazná oboustranná spojka na PVC hadice 3/4" (závit 3/4") Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10431 Doprava a platba
Použití
Mosazná oboustranná spojka pro PVC hadice dimenzí 3/4"se závitem 3/4".Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,07 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Rozměry - délka | 65 mm |
| Gumové těsnění | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2-6 bar |
| Převlečná matice | Ano |
| Dimenze připojovacího závitu | 3/4 " |
| Použitelné pro hadici | 3/4 " |
| Typ tvarovky | spojka |


























