IRRITEC PC-IR MULTIBAR 16 mm - 2,1 l/h, spon 33 cm (50 m)
IRRITEC PC-IR MULTIBAR 16 mm - 2,1 l/h, spon 33 cm (50 m)
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 50 m - spon 33 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, hnědá barva Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45743 Doprava a platba
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 50 m - spon 33 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, hnědá barva Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45743 Doprava a platba
Použití
Pro zavlažování liniových keřových výsadeb v pěstebnách, ve školkách, v parcích nebo pro závlahu živého plotu u rodinného domu. Dále vhodné pro skleníky, sady, vinice. Kompenzace tlaku zajišťuje vytékání rovnoměrného množství vody z kapkovačů po celé délce ramene kapkovacího potrubí i při zvýšení vstupního tlaku do systému.Specifikace
Na objednávku lze zajistit i jiné typy kapkovačů (1.1 - 3,8 l/h) i jiné spony (30-150 cm).
Na vyžádání lze objednat i tl. stěny 0.9mm (35 mil) místo 1.1mm (44mil) STANDARD.
Parametry
| Barva | hnědá |
|---|---|
| Hmotnost svitku | 3,75 kg |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Výrobce | Irritec |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,5 bar |
| Délka potrubí (bal) | 50 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Tloušťka stěny potrubí | 1,1 mm |
| Spon kapkovačů v potrubí | 33 cm |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,1 l/hod |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 3 |
| Zdvojený kapkovač | Ano |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ano |
| Doporučená filtrace | 155 mesh |
| Maximální doporučená délka větve | 150 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Podzemní instalace | Ne |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Doporučené spojky | DF spojky |



















































