PLASTIC-PUGLIA PC GOLD DRIP 16 mm - 1,5 l/h (400 m), spon 40-100 cm - typ: spon 80 cm
PLASTIC-PUGLIA PC GOLD DRIP 16 mm - 1,5 l/h (400 m), spon 40-100 cm - typ: spon 80 cm
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 400 m - spon 80 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 1,5 l/h s kompenzací tlaku, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, černá barva Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45746 Doprava a platba
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 400 m - spon 80 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 1,5 l/h s kompenzací tlaku, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, černá barva Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45746 Doprava a platba
Použití
Pro zavlažování dlouhých liniových keřových výsadeb nebo stromů, v chmelnicích, vinicích, sedech apod. Kompenzace tlaku zajišťuje vytékání rovnoměrného množství vody z kapkovačů po celé délce ramene kapkovacího potrubí, bez ohledu na převýšení i při zvýšeném vstupním tlaku do systému, respektive delších liniích, kde vznikají tlakové ztráty. Potrubí má spon kapkovačů od 33 do 100 cm, je tedy určen nejen pro husté výsadby nebo liniové celoplošné zavlažení, ale i pro větší rozestupy mezi rostlinami/stromy.Na objednávku lze zajistit i jiné typy kapkovačů i jiné spony.
Specifikace
Na objednávku lze zajistit i jiné typy kapkovačů (1.5 - 2.0 - 4.0 l/h) i jiné spony (20-150 cm).
Na vyžádání lze objednat i tl. stěny 1.2mm (48 mil) místo 1,1mm (45mil) STANDARD.
Vše je podmíněno odběrem minimálního množství (v řádech km) z důvodu atypického nastavení výrobní linky.
Spony kapkovačů na objednávku:
- 100 cm - 45 745
- 80 cm - 45 746
- 60 cm - 45 747
- 40 cm - 45 748
- 33 cm - 45 749
Dostupnost potrubí na objednávku se může s ohledem na konkrétní výrobu v průběhu sezony měnit. Podrobné informace o dostupnosti jsou dle individuální telefonické dohody.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost svitku | 30 kg |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Výrobce | PLASTIC-PUGLIA |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,5 bar |
| Délka potrubí (bal) | 400 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Tloušťka stěny potrubí | 45 mil - 1,1 mm |
| Spon kapkovačů v potrubí | 80 cm |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 1,5 l/hod |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 3 |
| Zdvojený kapkovač | Ano |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ano |
| Doporučená filtrace | 155 mesh |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Podzemní instalace | Ne |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Doporučené spojky | DF spojky |








































