PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, 5 m
PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, 5 m
Spojovací potrubí 16 mm, tloušťka stěny 1,1 mm, bez kapkovačů, balení 5 m, černá barva Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45755 Doprava a platba
Spojovací potrubí 16 mm, tloušťka stěny 1,1 mm, bez kapkovačů, balení 5 m, černá barva Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45755 Doprava a platba
Použití
Potrubí 16 mm je určeno pro vytváření přechodů mezi kapkovacím potrubím v místech, kde není požadována závlaha. Pomocí vkládaných kapkovačů je také možné vytvoření libovolného sponu. Balení 5mSpecifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost svitku | 0,15 kg |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Výrobce | PLASTIC-PUGLIA |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,0 bar |
| Délka potrubí (bal) | 5 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Tloušťka stěny potrubí | 45 mil - 1,1 mm |
| Doporučená filtrace | 120 mesh |
| Maximální doporučená délka větve | 40-60 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Podzemní instalace | Ne |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Doporučené spojky | DF spojky |









































