Přípojka na hadice 3/4", vnější závit
Přípojka na hadice 3/4", vnější závit
Mosazná nástrčná přípojka na PVC hadice 3/4" (19/20) s vnějším závitem 3/4" Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10476 Doprava a platba
Mosazná nástrčná přípojka na PVC hadice 3/4" (19/20) s vnějším závitem 3/4" Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 10476 Doprava a platba
Použití
Mosazná oboustranná spojka pro PVC hadice dimenzí 3/4" (19/20) s vnějším závitem 3/4".Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,03 kg |
|---|---|
| Materiál | mosaz |
| Rozměry - délka | 34 mm |
| Gumové těsnění | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2-6 bar |
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 3/4 " |
| Převlečná matice | Ano |
| Použitelné pro hadici | 3/4 " |


























