Noark Propojovací lišta k jističům
Noark Propojovací lišta k jističům
Tzv. hřeben, pro propojovaní modulárních přístrojů umístěných v rozvaděčích na lištách DIN. 3f. Více
Výrobce: NoarkKód produktu: 39485 Doprava a platba
Tzv. hřeben, pro propojovaní modulárních přístrojů umístěných v rozvaděčích na lištách DIN. 3f. Více
Výrobce: NoarkKód produktu: 39485 Doprava a platba
Použití
Propojovací lišta třífazová k propojování jističů a chráničů v rozvaděčiSpecifikace
Parametry
| Hmotnost | 118 g, 105 g |
|---|---|
| Rozměry - hloubka x délka x výška | 74 x 22 x 48 mm |
| Materiál | Plast a měď |
| Jmenovité napětí (U) | 400 V |
| Počet pólů | 3 |
| Bezhalogenové | Ano |
| Max. zatížení kontaktů | 63 A |
| Počet modulů na DIN liště | 12 |
| Jmenovitý průřez | 10 mm² |

























