EATON Třípólový jistič "C" - 25A
EATON Třípólový jistič "C" - 25A
Třífázový jistič EATON s charakteristikou C. Jištění el. vedení proti zkratu nebo nadproudu. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39405 Doprava a platba
Třífázový jistič EATON s charakteristikou C. Jištění el. vedení proti zkratu nebo nadproudu. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39405 Doprava a platba
Použití
Třípólový jistič s montáží na DIN lištu. Slouží k ochraně elektrických obvodů proti přetížení a zkratu. Jističe EATON jsou určeny pro nadproudovou ochranu elektrických vedení a zařízení nízkého napětí. Splňují požadavky norem ČSN EN 60898, příp. ČSN EN 60947-2Specifikace
- Jističe PL7
- vypínací schopnost 10 kA (ČSN EN 60898)
- vypínací charakteristiky typu C
- montáž na přístrojovou lištu
- průřez připojovaného vodiče do 25 mm2
- barevné ovládací páčky podle jmenovitého proudu
- příslušenství: pomocné kontakty ZP-AHK, pomocné a signalizační kontakty ZP-NHK, vypínací spoušť ZP-ASA, podpěťové spouště Z-USA, Z-USD, motorový pohon Z-FW-LP a dálkové ovládání Z-FW-MO, propojovací systém
Instalační jističe PL7 pro použití v domovních instalacích a průmyslu.
Parametry
| Krytí IP | 20 |
|---|---|
| Hmotnost | 228 g |
| Rozměry (v x š x h) | 80 x 52,5 x 72 mm |
| Jmenovité napětí (U) | 230/400 V |
| Počet pólů | 3 |
| Počet modulů na DIN liště | 3 |
| Průřez připojovaných vodičů do | 25 mm² |
| Charakteristika jističe | C |
| Horizontální instalace | Ano |























































