EATON Jednopólový jistič "B" - PL7 B2/1
EATON Jednopólový jistič "B" - PL7 B2/1
Jednofázový jistič EATON s charakteristikou B. Jištění el. zařízení (ovl. jednotek) a el. vedení proti zkratu nebo nadproudu. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39400 Doprava a platba
Jednofázový jistič EATON s charakteristikou B. Jištění el. zařízení (ovl. jednotek) a el. vedení proti zkratu nebo nadproudu. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39400 Doprava a platba
Použití
Jednofázový jistič s charakteristikou B pro jištění obvodů do 2 A. Vhodný pro všechny ovládací jednotky HUNTER s interním transformátorem.Jističe EATON jsou určeny pro nadproudovou ochranu elektrických vedení a zařízení nízkého napětí. Splňují požadavky norem ČSN EN 60898, příp. ČSN EN 60947-2.
• Jistič k ochraně proti přetížení a zkratu v instalacích
• Vypínací schopnost 10 kA
• Signalizace vypnuto-zapnuto
• Správné připojení vodičů do svorek zajišťuje vodicí clonka
• Třípolohová západka pro snadnou montáž a demontáž
na přístrojovou lištu dle EN 60715
• Možnost dodatečné montáže příslušenství
• Barevné ovládací páčky pro snadnou identifikaci In jističe
Použití pro jištění světelných a zásuvkových
obvodů s nízkými proudovými rázy
Specifikace
Jističe PL7
- vypínací schopnost 10 kA (ČSN EN 60898)
- vypínací charakteristiky typu B
- montáž na přístrojovou lištu
- průřez připojovaného vodiče do 25 mm2
- barevné ovládací páčky podle jmenovitého proudu
- příslušenství: pomocné kontakty ZP-AHK, pomocné a signalizační kontakty ZP-NHK, vypínací spoušť ZP-ASA, podpěťové spouště Z-USA, Z-USD, motorový pohon Z-FW-LP a dálkové ovládání Z-FW-MO, propojovací systém
Instalační jističe PL7 pro použití v domovních instalacích a průmyslu. Nejmenší jističe ve své kategorii (výška pouze 80 mm).
Parametry
| Krytí IP | 20 |
|---|---|
| Hmotnost | 104 g |
| Rozsah teplot | -25 až +75 °C |
| Rozměry (v x š x h) | 80 x 17,7 x 72 mm |
| Jmenovité napětí | 230 V AC, 48 V DC |
| Počet pólů | 1 |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 1 |
| Charakteristika jističe | B |
| Jmenovitý proud jističe | 2 A |
| Barva páčky | Růžová |
| Druh napětí | AC |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitá vypínací zkratová schopnost [Icn] | 10 kA |
| Maximální předřazená pojistka | 125 A gL |
| Třída omezení energie (třída selektivity) | 3 |
| Svorkovnice pro průřezy | 1 - 25 mm² |
| Svorkovnice | Třmenová /hlavičková |
| Kategorie přepětí | 3 |
| Ztrátový výkon na jeden pól, v závislosti na proudu | 0 W |
| Ztrátový výkon přístroje, v závislosti na proudu | 1,4 W |
| Signalizace vypnuto-zapnuto | Ano |
| Dodatečná montáž příslušenství | Ano |
| Montážní poloha | Libovolná |
| Stupeň znečištění | 2 |







































































