EATON Třípólový jistič "C" - 10A
EATON Třípólový jistič "C" - 10A
Třífázový jistič EATON s charakteristikou C. Jištění el. vedení proti zkratu nebo nadproudu. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39408 Doprava a platba
Třífázový jistič EATON s charakteristikou C. Jištění el. vedení proti zkratu nebo nadproudu. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39408 Doprava a platba
Použití
Třípólový jistič s montáží na DIN lištu. Slouží k ochraně elektrických obvodů proti přetížení a zkratu. Jističe EATON jsou určeny pro nadproudovou ochranu elektrických vedení a zařízení nízkého napětí. Splňují požadavky norem ČSN EN 60898, příp. ČSN EN 60947-2Specifikace
Jističe PL7
- vypínací schopnost 10 kA (ČSN EN 60898)
- vypínací charakteristiky typu C
- montáž na přístrojovou lištu
- průřez připojovaného vodiče do 25 mm2
- barevné ovládací páčky podle jmenovitého proudu
- příslušenství: pomocné kontakty ZP-AHK, pomocné a signalizační kontakty ZP-NHK, vypínací spoušť ZP-ASA, podpěťové spouště Z-USA, Z-USD, motorový pohon Z-FW-LP a dálkové ovládání Z-FW-MO, propojovací systém
Instalační jističe PL7 pro použití v domovních instalacích a průmyslu.
- vypínací schopnost 10 kA (ČSN EN 60898)
- vypínací charakteristiky typu B
- montáž na přístrojovou lištu
- průřez připojovaného vodiče do 25 mm2
- barevné ovládací páčky podle jmenovitého proudu
- příslušenství: pomocné kontakty ZP-AHK, pomocné a signalizační kontakty ZP-NHK, vypínací spoušť ZP-ASA, podpěťové spouště Z-USA, Z-USD, motorový pohon Z-FW-LP a dálkové ovládání Z-FW-MO, propojovací systém
Instalační jističe PL7 pro použití v domovních instalacích a průmyslu.
Parametry
| Krytí IP | 20 |
|---|---|
| Hmotnost | 228 g |
| Rozsah teplot | -25 až +75 °C |
| Rozměry (v x š x h) | 80 x 52,5 x 72 mm |
| Jmenovité napětí | 400 V AC |
| Počet pólů | 3 |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 1 |
| Charakteristika jističe | C |
| Jmenovitý proud jističe | 10 A |
| Barva páčky | Červená |
| Druh napětí | AC |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitá vypínací zkratová schopnost [Icn] | 10 kA |
| Maximální předřazená pojistka | 125 A gL |
| Třída omezení energie (třída selektivity) | 3 |
| Svorkovnice pro průřezy | 1 - 25 mm² |
| Svorkovnice | Třmenová /hlavičková |
| Kategorie přepětí | 3 |
| Ztrátový výkon na jeden pól, v závislosti na proudu | 0 W |
| Ztrátový výkon přístroje, v závislosti na proudu | 4,6 W |
| Signalizace vypnuto-zapnuto | Ano |
| Dodatečná montáž příslušenství | Ano |
| Montážní poloha | Libovolná |
| Stupeň znečištění | 2 |



























































