RAIN S.p.A RN 150, FF, 1", s regulací průtoku, cívka 24 V AC
RAIN S.p.A RN 150, FF, 1", s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 1", tlaková řada PN12. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15705 Doprava a platba
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 1", tlaková řada PN12. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15705 Doprava a platba
Použití
Sekční ventil pro menší závlahové systémy. Vhodný pro zahrady, parky, zahradnická centra, zemědělsky využívané plochy, pěstebny, školky. Není určen pro instalace v interiérech budov! S regulací průtoku.Cívka 24 V AC.
Specifikace
- Pevnost ventilu je zaručena výběrem surovin na výrobu konstrukčních částí a všech interních dílů. Použitý plastový materiál je tvořen polyamidem 6, s příměsí 30% skleněných vláken.
- Jednodílná mebrána zajišťuje spolehlivé uzavření ventilu.
Parametry
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
| Průtok | 20 - 50 l/min |
| Použití pro hlavní sestavy | Ano |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Pracovní tlak | 1 - 12 bar |
| Připojovací závit ventilu | Vnitřní |
| Regulace průtoku | Ano |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
| Teplotní odolnost | 4 - 70 °C |























