RAIN S.p.A Ovládací jednotka C-DIAL PRO 6, 24 VAC
RAIN S.p.A Ovládací jednotka C-DIAL PRO 6, 24 VAC
6 sekcí, 2 programy, napájení 24 VAC. Záložní baterie 2 x 1,5 V AA. Týdenní kalendář. 1 x senzor. Transformátor součástí balení. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 43166 Doprava a platba
6 sekcí, 2 programy, napájení 24 VAC. Záložní baterie 2 x 1,5 V AA. Týdenní kalendář. 1 x senzor. Transformátor součástí balení. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 43166 Doprava a platba
Použití
Nová šestisekční ovládací jednotka pro menší ovládací systémy. Ovládací jednotky řady C-dial jsou dostupné ve verzích 24 VAC a 9 VDC. Snadné programování v pouhých třech krocích - startovací čas, délka zavlažování a její frekvence.Dodáváno s napájecím transformátorem.Specifikace
Parametry
| Napájení | 24 V AC |
|---|---|
| Hmotnost | 0,845 kg |
| Možnost výměny záložního zdroje | Ano |
| Záložní zdroj | 2 x 1,5 AA V |
| Možnost odložení startu závlahy | Ano |
| Typ napájení | Síťové |
| Rozměry (v x š x h) | 14 x 15 x 4,3 cm |
| Použití ve vnějším prostředí | Ne |
| Počet závlahových programů | 2 |
| Délka závlahy pro sekci | 1 - 240 min |
| Možnost manuálního spuštění sekce | Ano |
| Vstup pro senzor srážek | Ano |
| Počet sekcí | 6 |
| Možnost manuálního spuštění programu | Ano |
| Počet startovacích časů na program | 2 |
| Závlahový kalendář | Ano |
| Sezónní nastavení | 10 - 200 |
| Max. vzdálenost jednotka - ventil (L) | 300 m |
| Použití ve vnitřním prostředí | Ano |
| Indikace aktivního senzoru | Ano |
| Indikace aktivní sekce | Ano |
| Indikace výpadku napájecího napětí | Ano - display |
| Možnost současného spuštění více programů | Ne |
| Možnost vložení pauzy mezi sekcemi | Ano |
| Možnost vložení vsakovacích pauz a cyklů | Ano |
| Osvětlení displeje | Ne |
| Počet vstupů pro senzory | 1 |
| Proudová zatížitelnost výstupu sekce (I) | 800 mA |





















