ICW 2x0,8 mm², balení 50 m
ICW 2x0,8 mm², balení 50 m
Dvoužilový ovládací kabel ICW 208 pro závlahové systémy pro jeden elektromagnetický ventil nebo čidlo, balení 50 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13375 Doprava a platba
Dvoužilový ovládací kabel ICW 208 pro závlahové systémy pro jeden elektromagnetický ventil nebo čidlo, balení 50 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13375 Doprava a platba
Použití
Kvalitní zemní kabely pro ovládání závlahových systémů až na vzdálenost 150 m. Barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 0,8 mm2. Obvyklé použití - zahrady, skleníky a menší sportovní nebo veřejné plochy.Specifikace
Pro přímou instalaci do země.
Izolace: Vnější plášť PVC, izolace žíly - PE
barevné značení 2x0,8: bílá, červená, vnější průměr kabelu 4,9 mm
Parametry
| Jmenovité napětí (U) | 30 V |
|---|---|
| Průřez vodiče | 0,8 mm² |
| Hmotnost balení | 1,5 kg |
| Vnější průměr | 7,0 mm |
| Balení ve smotku | 50 m |
| Ohebnost | < 15 mm |
| Počet žil kabelu | 2 |
| Odpor jádra | 23 Ω/km |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 10 A |







































































