IRRITEC SSE - plastový odvzdušňovací ventil, 1"
IRRITEC SSE - plastový odvzdušňovací ventil, 1"
1", vnější závit, SINGLE EFFECT Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 7410 Doprava a platba
410 Kč s DPH
Použití
U velkých systémů s výškově proměnlivým terénem (zemědělské plochy, golf, ...) k odvzdušnění vzduchových kapes. Zároveň umožňuje zavzdušnění systému po skončení závlahy (vhodné např. pro podzemní závlahu ROOTGUARD). Ventily jsou snadno rozebiratelné a čistitelné. Instalace je možná buď nad zem (zakryto výsadbami) nebo do ventilových šachtic. Instalace na nejvyšší místa trubních rozvodů. Připojovací závit vnější 1". Barevné provedení je černo/zelené.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,326 kg |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Tlaková odolnost (PN) | 6 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 3-5 bar |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
| Připojovací závit | Vnější |
| Instalace do šachet | Ano |
| Dimenze odvzdušňovacího otvoru (vnitřní) | 3/4 " |
| SINGLE EFFECT | Ano |
| Uzavírací těleso | váleček |












































