RAIN S.p.A AMICO 1 PLUS, 1 sekce
RAIN S.p.A AMICO 1 PLUS, 1 sekce
Jednosekční digitální ovládací jednotka na kohoutek, napájení 2 x 1,5 V AA, 3/4" převlečná matice. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 42442 Doprava a platba
Jednosekční digitální ovládací jednotka na kohoutek, napájení 2 x 1,5 V AA, 3/4" převlečná matice. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 42442 Doprava a platba
Použití
Bateriová ovládací jednotka se vstupem 1" (redukce na 3/4" součástí balení) a jedním výstupem 3/4" vhodná pro instalaci na kohoutek. Napájení jednotky probíhá přes tužkové AA baterie 2x 1,5 V. Určená pro menší systémy - terasy, předzahrádky, truhlíky atd. Délka zavlažování nastavitelná v rozsahu 1 - 240 minut. Nastavitelný denní, nebo 6 a 12 hodinový interval. Indikace příštího startu.Specifikace
Ovládací jednotka má volitelný závlahový interval - každých 6 nebo 12 hodin, nebo 1 - 7 dnů.
Pro průtok v rozsahu od 5 l/min do 40 l/min.
Ovládací jednotku je nutné instalovat v místě kde na LCD displej nedopadá přímé sluneční záření!
V případě že je jednotka umístěna v místech s přímým osluněním je nutné jednotku opatřit ochranným krytem umístěným tak, aby na displej nedopadalo sluneční záření. Jinak může dojít k poškození LCD displeje, na tyto závady se nevztahuje záruka.
Doporučujeme během delší přestávky v závlaze odpojit přívod vody/ uzavřít vodovodní kohoutek!
Nenechávejte bateriové jednotky nikdy trvale zapojené na vodovod, pokud není před jednotkou nainstalován redukční ventil.
Baterie nejsou součástí balení.
Video
Parametry
| Napájení | 2 x AA 1,5 V DC |
|---|---|
| Baterie součástí balení | Ne |
| Hmotnost | 0,576 kg |
| Indikace stavu baterie | LCD Display |
| Typ napájení | Bateriové |
| Rozměry (v x š x h) | 15 x 10 x 6 cm |
| Zobrazovací prvek | LCD Display |
| Provozní teplota | do 50 °C |
| Krytí | IP 22 |
| Použití ve vnějším prostředí | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 6 bar |
| Připojovací závit | 3/4" - 1" |
| Max. průtok | 40 l/min |
| Délka závlahy pro sekci | 1 - 240 min |
| Krok nastavení délky závlahy | 60 sec |
| Možnost manuálního spuštění sekce | Ano |
| Vstup pro senzor srážek | Ne |
| Počet sekcí | 1 |
| Použití ve vnitřním prostředí | Ne |
| Indikace aktivní sekce | LCD Display |
| Výstupní připojovací závit | 3/4" |
| Provozní tlak | 1 - 4 bar |
| Filtr na vstupu ovládací jednotky | Ano |
























