RAIN S.p.A AMICO D, 1 sekce
RAIN S.p.A AMICO D, 1 sekce
Jednosekční digitální ovládací jednotka na kohoutek, napájení 2 x 1,5 V AA, 1" převlečná matice, možnost připojení senzoru srážek ACQUA JACK. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 42430 Doprava a platba
Jednosekční digitální ovládací jednotka na kohoutek, napájení 2 x 1,5 V AA, 1" převlečná matice, možnost připojení senzoru srážek ACQUA JACK. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 42430 Doprava a platba
Použití
Jednosekční digitální ovládací jednotka AMICO D na kohoutek, napájení 2 x 1,5 V, 3/4" převlečná matice, 1 sekce.Specifikace
Ovládací jednotka má volitelný závlahový interval - každých 6 nebo 12 hodin, nebo 1 - 7 dnů.
Jednotku lze připojit na kohoutek pomocí 1“ převlečné matice. Součástí balení je redukce na 3/4“ závit. Na výstupu jednotky je 3/4“ připojení s vnějším závitem.
Pro průtok v rozsahu od 5 l/min do 40 l/min.
Doporučujeme během delší přestávky v závlaze odpojit přívod vody / uzavřít vodovodní kohoutek!
Nenechávejte bateriové jednotky nikdy trvale zapojené na vodovod, pokud není před jednotkou nainstalován redukční ventil.
Baterie nejsou součástí balení.
Parametry
| Napájení | 2 x AA 1,5 V DC |
|---|---|
| Baterie součástí balení | Ne |
| Hmotnost | 0,623 kg |
| Indikace stavu baterie | LCD Display |
| Typ napájení | Bateriové |
| Rozměry (v x š x h) | 15 x 10 x 6 cm |
| Zobrazovací prvek | LCD Display |
| Provozní teplota | do 50 °C |
| Krytí | IP 22 |
| Použití ve vnějším prostředí | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 6 bar |
| Připojovací závit | 3/4" a 1" vnitřní |
| Délka závlahy pro sekci | 1 - 240 min |
| Krok nastavení délky závlahy | 60 sec |
| Možnost manuálního spuštění sekce | Ano |
| Vstup pro senzor srážek | Ano |
| Počet sekcí | 1 |
| Použití ve vnitřním prostředí | Ne |
| Indikace aktivní sekce | LCD Display |
| Výstupní připojovací závit | 3/4" vnější |
| Provozní tlak | 1 - 4 bar |
| Délka závlahy pro sekci, rozlišení 1 sec | 5 - 60 sec |
| Ovládací prvky | Otočný přepínač |

























