Hunter Tryska MULTISTREAM - MSBN 25Q
Hunter Tryska MULTISTREAM - MSBN 25Q
Tryska paprsková s pevně nastavenou výsečí 90° pro výsuvné postřikovače PRO SPRAY a PS ULTRA, Q = 0,95 l/min, barva modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32907 Doprava a platba
Tryska paprsková s pevně nastavenou výsečí 90° pro výsuvné postřikovače PRO SPRAY a PS ULTRA, Q = 0,95 l/min, barva modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32907 Doprava a platba
Použití
Speciální "MULTI STREAM BUBBLER" trysky s kompenzací tlaku pro rozprašovací postřikovače Hunter PS ULTRA, PRO-SPRAY, PRS 30 (I-SPRAY), PRS 40 (MPR-SPRAY) a GOLF SPRAY nebo Nelson Série 6300. Trysky vytvářejí tzv. "paprskový efekt". Filtr je součástí trysky.Specifikace
6 modelů paprskových "MULTI-STREAM" trysek:
- MSBN-25Q (modrá), 90°/ 3 paprsky, R= 0.30 m, Q= 0.06 m3/h
- MSBN-50Q (zelená), 90°/ 3 paprsky, R= 0.46 m, Q= 0.11 m3/h
- MSBN-50H (zelená), 180°/ 5 paprsků, R= 0.30 m, Q= 0.11 m3/h
- MSBN-10H (červená), 180°/ 5 paprsků, R= 0.46 m, Q= 0.23 m3/h
- MSBN-10F (červená), 360°/ 8 paprsků, R= 0.30 m, Q= 0.23 m3/h
- MSBN-20F (žlutá), 360°/ 8 paprsků, R= 0.46 m, Q= 0.45 m3/h

Trysky "Multri-Stream Bubbler" - MSBN

Parametry
| Hmotnost | 0.006 kg |
|---|---|
| Výrobce | Hunter |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.1 bar |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 0,30 m |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.06 m³/hod |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ne |
| Redukce poloměru dostřiku | Ne |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Tvar postřiku trysky | 3 paprsky (90°) |
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 6 |




















































