EATON Instalační relé Z-R24/16-10, do 16 A (AC1), ovládání 24 V AC
EATON Instalační relé Z-R24/16-10, do 16 A (AC1), ovládání 24 V AC
Relé s jedním spínacím kontaktem, možnost ruční aktivace, signalizace stavu kontaktů. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39206 Doprava a platba
Relé s jedním spínacím kontaktem, možnost ruční aktivace, signalizace stavu kontaktů. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39206 Doprava a platba
Použití
Instalační relé Z-R24/S ke spínání spotřebičů do 16 A. Ovládací cívka 24 V AC. Součástí relé je instalovaná kontrolka.Specifikace
Optická signalizace provozního stavu LED.
Možnost ruční aktivace tlačítkem.
Všechny svorky mají posuvnou ochranou clonku.
Nízká provozní hlučnost.
Vhodné pro spínání osvětlení a elektrických topení, spínání větrání, tepelných čerpadel.
Parametry
| Jmenovitý proud | 16 A AC1, 3 A AC3 |
|---|---|
| Krytí IP | 20 |
| Hmotnost | 48 g |
| Rozměry (v x š x h) | 45x90x17,5 mm |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 230 V | 3,8 kW |
| Průřez připojovaných vodičů | 3 x 10 mm² |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 1 |
| Testovací tlačítko pro kontrolu funkčnosti | Ne |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 720 VA |
| Max. spínaný výkon (P) | 230 W DC |
| Příkon cívky (P) | 2,4 W |
| Počet kontaktů | 1 x přepínací |
| Možnost montáže do malých rozvaděčů | Ano |
| Ovládací napětí cívky | 24 V AC |
| Jmenovité rázové napětí | 2,5 kV |






































