Elko Instalační relé VS 116, do 16 A (AC1), ovládání 24/230 V AC
Elko Instalační relé VS 116, do 16 A (AC1), ovládání 24/230 V AC
Instalační relé ke spínání spotřebičů, jeden přepínací kontakt. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 39201 Doprava a platba
Instalační relé ke spínání spotřebičů, jeden přepínací kontakt. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 39201 Doprava a platba
Použití
Instalační relé ke spínání spotřebičů do 16 A(AC1). Ovládací cívka 24/230 V AC.Specifikace
Relé může být použito pro spínání asynchronních elektromorů do max. příkonu 700 W.
Parametry
| Jmenovitý proud | 16 A AC1, 3 A AC3 |
|---|---|
| Krytí IP | 30 |
| Hmotnost | 48 g |
| Rozměry (v x š x h) | 49x49x21 mm |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 230 V | 4 kW |
| Průřez připojovaných vodičů | 3 x 2,5 mm² |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 1 |
| Testovací tlačítko pro kontrolu funkčnosti | Ne |
| Spínáni velkých výkonů | Ne |
| Max. spínaný výkon (P) | 384 W DC |
| Příkon cívky (P) | 1 W |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Počet kontaktů | 1 x přepínací |
| Možnost montáže do malých rozvaděčů | Ano |
| Ovládací napětí cívky | 24/230 V AC, 24 V DC |
| Spínání el. obvodů | Ano |
| Špičkový proud | 30 / < 3 s A |
















































