hager Instalační stykač ESC 340, 3 póly, 7,8 kW, ovládání 230 V AC
hager Instalační stykač ESC 340, 3 póly, 7,8 kW, ovládání 230 V AC
Instalační stykač pro spínání a řízení tepelných spotřebičů, osvětlení a motorů. 3 spínací kontakty. Více
Výrobce: hagerKód produktu: 39417 Doprava a platba
Instalační stykač pro spínání a řízení tepelných spotřebičů, osvětlení a motorů. 3 spínací kontakty. Více
Výrobce: hagerKód produktu: 39417 Doprava a platba
Použití
Instalační stykač pro spínání a řízení tepelných spotřebičů, osvětlení a motorů. 3 spínací kontakty, ovládací cívka 230 V AC.Specifikace
- popisový štítek s průhledným krytem
- třmenové svorky se šrouby PZ2 (křížové) pro rychlé a spolehlivé zapojení
- spoždění při sepnutí a rozepnutí 20 ms
- životnost minimálně 200 000 cyklů
Parametry
| Kmitočet | 50 Hz |
|---|---|
| Jmenovitý proud | 40 A AC1, 25 A AC3 |
| Krytí IP | 20 |
| Hmotnost | 310 g |
| Rozměry - hloubka x délka x výška | 60 x 54 x 85 mm |
| Jmenovité napětí (U) | 400 V |
| Počet pólů | 3 x NO |
| Způsob připojení | Šrouby |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +50 °C |
| Průřez připojovaných vodičů | 4 až 16 mm² |
| Max. napětí | 440 V AC |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 3 |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 3x400V | 7.8 kW |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 2,6 kW |
| Spínání třífázových asynchronních motorů | Ano |
| Trvalý příkon cívky (P) | 7 W |
| Ovládací napětí cívky | 230 V AC |
| Jmenovité rázové napětí | 4 kV |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 3x400V | 22 kW |
| Záběrový příkon cívky (P) | 60 W |
| Maximální utahovací moment - zátěž | 3,5 Nm |
| Maximální utahovací moment - cívka | 2,5 Nm |



















































