Elko Stykač VS 120-10, do 20 A (AC1), ovládání 230 V AC
Elko Stykač VS 120-10, do 20 A (AC1), ovládání 230 V AC
Spínací prvek pro spínání odporových zátěží do 4kW a asynchronních jednofázových motorů do 1,3 kW. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 39204 Doprava a platba
Spínací prvek pro spínání odporových zátěží do 4kW a asynchronních jednofázových motorů do 1,3 kW. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 39204 Doprava a platba
Použití
Slouží pro spínání elektrických obvodů, zejména odporových zátěží a jednofázových asynchronních motorů příkonem do 1,3 kW.Splňuje podmínky norem IEC 60947-4-1, IEC 60947-5-1, IEC 61095, EN 60947-4-1, EN 60947-5-1, EN 61095, VDE 0660.
Specifikace
Parametry
| Krytí IP | 20 |
|---|---|
| Hmotnost | 120 g |
| Rozměry (v x š x h) | 85 x 17,5 x 60 mm |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Pracovní teplota | -5 ... +55 ° °C |
| Max. spínaný výkon (P) AC1 pro 230 V | 4 kW |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 1 |
| Průřez připojovaných vodičů do | 10 mm² |
| Max. spínaný výkon (P) AC3 pro 230V | 1,3 kW |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Možnost montáže do malých rozvaděčů | Ano |
| Elektrická pevnost | 4 kV/mm |
| Trvalý příkon cívky (P) | 2,1 W |
| Ovládací napětí cívky | 230 V AC |
| Záběrový příkon cívky (P) | 1,2 W |
| Maximální utahovací moment - zátěž | 1,2 Nm |
| Maximální utahovací moment - cívka | 0,6 Nm |
| Počet kontaktů NO | 1 |
| Nejvyšší četnost spínání pro max. zatížení | 600 sep/hod. |



















































