Elko Pomocné relé VS 316 3x16A přepínací, AC/DC 24 V
Elko Pomocné relé VS 316 3x16A přepínací, AC/DC 24 V
Pomocné ovládání osvětlení, signalizace, reléová stavědla, bojlery, HDO, přímotopy atd. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 39202 Doprava a platba
Pomocné ovládání osvětlení, signalizace, reléová stavědla, bojlery, HDO, přímotopy atd. Více
Výrobce: ElkoKód produktu: 39202 Doprava a platba
Použití
Pomocné relé VS 316 3x16A přepínací, ovládací napětí AC/DC 24V. Slouží jako posílení či “rozmnožení” kontaktů stávajícího zařízení. Pomocné ovládání osvětlení, signalizace, reléová stavědla, bojlery, HDO, přímotopy atd.Specifikace
Parametry
| Jmenovitý proud | 16 A AC1, 3 A AC3 |
|---|---|
| Spínaný výkon | 4000 W AC1 |
| Krytí IP | 30 |
| Hmotnost | 92 g |
| Rozměry (v x š x h) | 49x49x21 mm |
| Průřez připojovaných vodičů | 3 x 2,5 mm² |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 1 |
| Testovací tlačítko pro kontrolu funkčnosti | Ne |
| Spínáni velkých výkonů | Ano |
| Max. spínaný výkon (P) | 384 W DC |
| Příkon cívky (P) | 1,6 W |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Počet kontaktů | 3 x přepínací |
| Možnost montáže do malých rozvaděčů | Ano |
| Spínání el. obvodů | Ano |
| Špičkový proud | 30 / < 3 s A |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |









































